UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 5191675
nr 519 1675
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 47 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:12:22
150 kr
400 kr
450 kr
650 kr
600 kr